Aktuality

Nový samolepiaci TwinAktiv

Nový samolepiaci TwinAktiv

Nový samolepiaci TwinAktiv s okamžitou fixáciou a bez nutnosti penetrácie podkladovej plochy. TwinAktiv ME508 je novou variantou populárnej okennej membrány na utesnenie pripojovacej škáry pri montáži okien.

 

Nový TwinAktiv ME508 je veľmi žiadaným trendom a tým je požiadavka stavebného trhu na fólie s celoplošnou samolepiacou vrstvou. Upevnenie fólie na väčšine bežných stavebných materiálov zabezpečuje veľmi kvalitné lepidlo, ktoré umožňuje aplikovať fóliu bez použitia podkladového penetračného náteru. Akrylová technológia lepenia navyše zaisťuje okamžitý lepiaci účinok na podkladovú plochu. Lepiaca vrstva je chránená dvojdielnym, ľahko odnímateľným linerom, ktorý uľahčuje nalepenie fólie na rám okna  a na ostenie.

 

Fólia zujme svojou robustnosťou a zároveň mäkkousťou, ktorá zaručuje jej perfektnú tvarovateľnosť aj v komplikovaných stavebných detailoch Nový TwinAktiv ME508 si však aj naďalej zachováva svoju typickú a toľko oceňovanú vlastnosť: premenlivú hodnotu sd, vďaka ktorej sa jedna fólia aplikuje do exteriéru aj interiéru. ME508 sa dodáva v šírkach 70, 100, 140 a 200 mm a v ideálnych návinoch po 25 metrov.

← Zpět na seznam

Súvisiace weby