Príslušenstvo

Vyhladzovací prostriedok - koncentrát

AA300 

Vyhladzovací prostriedok - koncentrát

AA300 

Popis

Užitočný pomocník pri povrchovej úprave a vyhladzovaní tmelov. Na vyhladzovanie neodporúčame používanie bežných komerčných saponátov, ktoré sú určené spravidla na suché lesklé materiály ale nie na tmely.

Spracovanie

Dávkovanie v pomere 1:30 (1 diel AA300 na 30 dielov vody). Kvôli premenlivej kvalite vody (tvrdosť, obsah minerálov a pod.) odporúčame použiť na riedenie destilovanú vodu. Tým bude zabezpečené, že prostriedok nespôsobí žiadne nežiaduce zafarbenie tmelu. Pripravený roztok nanášajte úsporne rozprašovačom na povrch čerstvého tmelu (bez povrchovej kôry) a následne tmel vytvarujte pomocou vhodnej špachtle. Nariedený AA300 nenanášajte na povrch tmelov a okolitých plôch štetcom. Pri nanášaní roztoku AA300 na prírodný kameň, najmä na mramor a žulu, môže dôjsť k znečisteniu okrajových zón kameňa niektorou z chemikálií obsiahnutých v AA300. Preto najprv urobte vlastné testy. Neriedený koncentrát nie je vhodný na stierkovanie tmelov!

Použitie na prírodný kameň:

Vždy narieďte AA300 výhradne s destilovanou vodou. Roztok nanášajte maximálne úsporne. Po vyhladení tmelu zvyšok roztoku vymyte a odstráňte z povrchu prírodného kameňa destilovanou vodou.

 

Farba

  • číra

Balenie 

  • koncentrát v plastovej fľaši s objemom 1000 ml
  • 12 mesiacov - doba skladovania

Prednosti

  • šetrný k spracovateľovi a podkladovým plochám
  • PH neutrálny
  • bez zápachu

Súbory na stiahnutie

technický list

bezpečnostný list

vyhlásenie o parametroch

SÚVISIACE PRODUKTY A PRÍSLUŠENSTVO

Súvisiace weby